CLAA070LA01AT

| Panel Model | CLAA070LA01AT |
|---|---|
| Panelmærke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070LA01AT pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 152.4×91.44 mm |
| Omrids | 165×104×6 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CPT CLAA070LA01AT.
CPT CLAA070LA01AT er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA070LA01AT pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA070LA01AT eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA070LA01AT distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070LA01AT er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA070LA01AT pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA070LA01AT eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA070LA01AT distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "CLAA070LA01AT"
- CPT CLAA070LA01AT
- CLAA070LA01AT datablad
- CLAA070LA01AT billede
- CLAA070LA01AT pris
- CLAA070LA01AT distributør

