CLAA215FA10

| Panel Model | CLAA215FA10 |
|---|---|
| Panelmærke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA10 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixel nummer | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 476.64 × 268.11 (H×V) |
| Omrids (mm) | - |
| Luminans | - |
| Kontrastforhold | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Respons | 5 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| God udsigt på | - |
| Arbejdsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Farvedybde | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Baggrundslys | |
| Masse | - |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Touchscreen | Without |
| Signaltype | LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Spændingsforsyning | 5.0V (Typ.) |
| Maks. Vurderinger | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CPT CLAA215FA10.
CPT CLAA215FA10 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA215FA10 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA215FA10 eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA215FA10 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA10 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA215FA10 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA215FA10 eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA215FA10 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "CLAA215FA10"
- CPT CLAA215FA10
- CLAA215FA10 datablad
- CLAA215FA10 billede
- CLAA215FA10 pris
- CLAA215FA10 distributør
