ET035QV01-DT
| Panel Model | ET035QV01-DT |
|---|---|
| Panelmærke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| ET035QV01-DT pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 3.5 |
| Nøgleord Desc. | 3.5 inch with CTP, 320*240, 54pins, 250nits, Digital 24-bit RGB/SERIAL RGB/CCIR656/CCIR601 interface, TFT Module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 320×240 |
| Aspect Ratio | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 70.08 (W) × 52.56 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 76.9 (W) × 63.9 (H) mm |
| Maks. Dybde | 4.4 mm |
| LC familie | TN |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 250 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 50/55/60/60 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | 6 o'clock |
| Farvebeløb | 262K |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | Parallel/Serial |
| Interface Pins | 54 Pins |
| Berøringspanel | PCAP |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Eurotech ET035QV01-DT.
Eurotech ET035QV01-DT er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Eurotech ET035QV01-DT pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Eurotech ET035QV01-DT eller andre Eurotech LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Eurotech ET035QV01-DT distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET035QV01-DT er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Eurotech ET035QV01-DT pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Eurotech ET035QV01-DT eller andre Eurotech LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Eurotech ET035QV01-DT distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "ET035QV01-DT"
- Eurotech ET035QV01-DT
- ET035QV01-DT datablad
- ET035QV01-DT billede
- ET035QV01-DT pris
- ET035QV01-DT distributør
