F-51477GNF-SLY-ALN
| Panel Model | F-51477GNF-SLY-ALN |
|---|---|
| Panelmærke | OPTREX |
| descrition | FSTN-LCD ,4.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | FSTN-LCD |
| F-51477GNF-SLY-ALN pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktivt område | 96×72 mm |
| Omrids | 129.4×94×6 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 4:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Skærmfarver | Monochrome |
| Responstid | 360/280 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | |
| Frekvens | 70Hz |
| Lampetype | YG-LED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 23 pins |
| Indgangsspænding | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN.
OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN pdf datablad eller detaljerede specifikationer af OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN eller andre OPTREX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN pdf datablad eller detaljerede specifikationer af OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN eller andre OPTREX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "F-51477GNF-SLY-ALN"
- OPTREX F-51477GNF-SLY-ALN
- F-51477GNF-SLY-ALN datablad
- F-51477GNF-SLY-ALN billede
- F-51477GNF-SLY-ALN pris
- F-51477GNF-SLY-ALN distributør

