FG030562DWSWBG04

| Panel Model | FG030562DWSWBG04 |
|---|---|
| Panelmærke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| FG030562DWSWBG04 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Omrids | 77.8×64.5×3.2 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 200:1 (Min.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 3S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 64 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Data Image FG030562DWSWBG04.
Data Image FG030562DWSWBG04 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG030562DWSWBG04 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG030562DWSWBG04 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG030562DWSWBG04 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Data Image FG030562DWSWBG04 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG030562DWSWBG04 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG030562DWSWBG04 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG030562DWSWBG04 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "FG030562DWSWBG04"
- Data Image FG030562DWSWBG04
- FG030562DWSWBG04 datablad
- FG030562DWSWBG04 billede
- FG030562DWSWBG04 pris
- FG030562DWSWBG04 distributør

