FG080074DSSWBG01

| Panel Model | FG080074DSSWBG01 |
|---|---|
| Panelmærke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| FG080074DSSWBG01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 162×121.5 mm |
| Omrids | 183×141×9.3 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Data Image FG080074DSSWBG01.
Data Image FG080074DSSWBG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG080074DSSWBG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG080074DSSWBG01 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG080074DSSWBG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Data Image FG080074DSSWBG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG080074DSSWBG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG080074DSSWBG01 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG080074DSSWBG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "FG080074DSSWBG01"
- Data Image FG080074DSSWBG01
- FG080074DSSWBG01 datablad
- FG080074DSSWBG01 billede
- FG080074DSSWBG01 pris
- FG080074DSSWBG01 distributør

