FG100410DNCWBG01

| Panel Model | FG100410DNCWBG01 |
|---|---|
| Panelmærke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| FG100410DNCWBG01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Omrids | 225.5×176.3×10 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating |
| Kontrastforhold | 750:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 57% |
| Responstid | 9/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Data Image FG100410DNCWBG01.
Data Image FG100410DNCWBG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG100410DNCWBG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG100410DNCWBG01 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG100410DNCWBG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Data Image FG100410DNCWBG01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Data Image FG100410DNCWBG01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Data Image FG100410DNCWBG01 eller andre Data Image LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Data Image FG100410DNCWBG01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "FG100410DNCWBG01"
- Data Image FG100410DNCWBG01
- FG100410DNCWBG01 datablad
- FG100410DNCWBG01 billede
- FG100410DNCWBG01 pris
- FG100410DNCWBG01 distributør

