HSD150PU14-A

| Panel Model | HSD150PU14-A |
|---|---|
| Panelmærke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1600×1200 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| HSD150PU14-A pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Transmissive |
| Aktivt område | 304.8×228.6 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Synsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af HannStar HSD150PU14-A.
HannStar HSD150PU14-A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For HannStar HSD150PU14-A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af HannStar HSD150PU14-A eller andre HannStar LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra HannStar HSD150PU14-A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD150PU14-A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For HannStar HSD150PU14-A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af HannStar HSD150PU14-A eller andre HannStar LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra HannStar HSD150PU14-A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "HSD150PU14-A"
- HannStar HSD150PU14-A
- HSD150PU14-A datablad
- HSD150PU14-A billede
- HSD150PU14-A pris
- HSD150PU14-A distributør

