HV430QUB-H11

| Panel Model | HV430QUB-H11 |
|---|---|
| Panelmærke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| HV430QUB-H11 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 941.184(H)×529.416(V) mm |
| Skitse Dim. | 953(H)×543(V) ×1.34(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Antiglare (Haze 1%) |
| Luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Se retning | Symmetry |
| Responstid | 8 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftstilstand | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Pladetykkelse | 0.50+0.50 mm |
| transmittans | 5.95% (Typ.)(with Polarizer) |
| Support Color | 1.07B 72% (CIE1931) |
| Lyskilde | No B/L |
| Rammehastighed | 60Hz |
| Berøringspanel | Without |
| Interface Type | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Strømforsyning | 12.0V (Typ.) |
| Miljø | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af BOE HV430QUB-H11.
BOE HV430QUB-H11 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE HV430QUB-H11 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE HV430QUB-H11 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE HV430QUB-H11 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
BOE HV430QUB-H11 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE HV430QUB-H11 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE HV430QUB-H11 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE HV430QUB-H11 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "HV430QUB-H11"
- BOE HV430QUB-H11
- HV430QUB-H11 datablad
- HV430QUB-H11 billede
- HV430QUB-H11 pris
- HV430QUB-H11 distributør

