IL251HE05-R270
| Panel Model | IL251HE05-R270 |
|---|---|
| Panelmærke | i-Link |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,25 inch, 1920×720 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| IL251HE05-R270 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 27 inch Cut |
| Nøgleord Desc. | 27" 2/3 cut stretched bar lcd display panel, 1920*720, 500nit |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD, IPS LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 1920×720 |
| Aspect Ratio | 8:3 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 597.9 (W) × 224.2 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 631 (W) × 257 (H) mm |
| Maks. Dybde | 15 mm |
| LC familie | IPS Family |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 500 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | Symmetry |
| Farvebeløb | 16.7M |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | LVDS |
| Interface Pins | 30 Pins |
| Berøringspanel | Without |
| Driftstemperatur. | 0 ~ 50 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af i-Link IL251HE05-R270.
i-Link IL251HE05-R270 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For i-Link IL251HE05-R270 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af i-Link IL251HE05-R270 eller andre i-Link LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra i-Link IL251HE05-R270 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
i-Link IL251HE05-R270 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For i-Link IL251HE05-R270 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af i-Link IL251HE05-R270 eller andre i-Link LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra i-Link IL251HE05-R270 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "IL251HE05-R270"
- i-Link IL251HE05-R270
- IL251HE05-R270 datablad
- IL251HE05-R270 billede
- IL251HE05-R270 pris
- IL251HE05-R270 distributør
