KCG057QV1DB-G100

| Panel Model | KCG057QV1DB-G100 |
|---|---|
| Panelmærke | Kyocera |
| descrition | CSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | CSTN-LCD |
| KCG057QV1DB-G100 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 115.18×86.38 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 50:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | Color |
| Responstid | |
| Synsvinkel | 50/50/20/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 75Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL |
| Indgangsspænding | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Kyocera KCG057QV1DB-G100.
Kyocera KCG057QV1DB-G100 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Kyocera KCG057QV1DB-G100 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Kyocera KCG057QV1DB-G100 eller andre Kyocera LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Kyocera KCG057QV1DB-G100 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Kyocera KCG057QV1DB-G100 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Kyocera KCG057QV1DB-G100 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Kyocera KCG057QV1DB-G100 eller andre Kyocera LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Kyocera KCG057QV1DB-G100 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "KCG057QV1DB-G100"
- Kyocera KCG057QV1DB-G100
- KCG057QV1DB-G100 datablad
- KCG057QV1DB-G100 billede
- KCG057QV1DB-G100 pris
- KCG057QV1DB-G100 distributør

