L133X2-1
| Panel Model | L133X2-1 |
|---|---|
| Panelmærke | ACER |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| L133X2-1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 270.336×202.752 mm |
| Omrids | 284×214.5×5.5 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 200:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af ACER L133X2-1.
ACER L133X2-1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For ACER L133X2-1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af ACER L133X2-1 eller andre ACER LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra ACER L133X2-1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
ACER L133X2-1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For ACER L133X2-1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af ACER L133X2-1 eller andre ACER LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra ACER L133X2-1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "L133X2-1"
- ACER L133X2-1
- L133X2-1 datablad
- L133X2-1 billede
- L133X2-1 pris
- L133X2-1 distributør

