LC320DXN-SFR2

| Panel Model | LC320DXN-SFR2 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXN-SFR2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 697.685×392.256 mm |
| Omrids | 725.2×424.4 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 1200:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Responstid | 6 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display LC320DXN-SFR2.
LG Display LC320DXN-SFR2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LC320DXN-SFR2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LC320DXN-SFR2 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LC320DXN-SFR2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXN-SFR2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LC320DXN-SFR2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LC320DXN-SFR2 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LC320DXN-SFR2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LC320DXN-SFR2"
- LG Display LC320DXN-SFR2
- LC320DXN-SFR2 datablad
- LC320DXN-SFR2 billede
- LC320DXN-SFR2 pris
- LC320DXN-SFR2 distributør

