LC550EUH-PFP1

| Panel Model | LC550EUH-PFP1 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUH-PFP1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Pixel nummer | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Omrids (mm) | 1229.4 × 706.3 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Luminans | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 1300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Respons | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| God udsigt på | Symmetry |
| Arbejdsmodus | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Farvedybde | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Baggrundslys | 3 strings × 2CN WLED , 50K hours , No Driver |
| Masse | 15.0/15.8Kgs (Typ./Max.) |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Touchscreen | Without |
| Signaltype | EPI , Connector , 100 pins |
| Spændingsforsyning | 12.0V (Typ.) |
| Maks. Vurderinger | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display LC550EUH-PFP1.
LG Display LC550EUH-PFP1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LC550EUH-PFP1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LC550EUH-PFP1 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LC550EUH-PFP1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EUH-PFP1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LC550EUH-PFP1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LC550EUH-PFP1 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LC550EUH-PFP1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LC550EUH-PFP1"
- LG Display LC550EUH-PFP1
- LC550EUH-PFP1 datablad
- LC550EUH-PFP1 billede
- LC550EUH-PFP1 pris
- LC550EUH-PFP1 distributør
