LH220Q31-SH04

| Panel Model | LH220Q31-SH04 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LH220Q31-SH04 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 33.84×45.12 mm |
| Omrids | 36.84×52.54×0.5 mm |
| Overflade | Without Polarizer |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest R61516 |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display LH220Q31-SH04.
LG Display LH220Q31-SH04 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LH220Q31-SH04 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LH220Q31-SH04 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LH220Q31-SH04 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display LH220Q31-SH04 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LH220Q31-SH04 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LH220Q31-SH04 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LH220Q31-SH04 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LH220Q31-SH04"
- LG Display LH220Q31-SH04
- LH220Q31-SH04 datablad
- LH220Q31-SH04 billede
- LH220Q31-SH04 pris
- LH220Q31-SH04 distributør

