LH499WX1-SH02

| Panel Model | LH499WX1-SH02 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LH499WX1-SH02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 62.1×110.4 mm |
| Omrids | 64.1×116.4×0.3 mm |
| Overflade | Without Polarizer |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | , CIE1931 70% |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest HX8394-D |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display LH499WX1-SH02.
LG Display LH499WX1-SH02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LH499WX1-SH02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LH499WX1-SH02 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LH499WX1-SH02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display LH499WX1-SH02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LH499WX1-SH02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LH499WX1-SH02 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LH499WX1-SH02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LH499WX1-SH02"
- LG Display LH499WX1-SH02
- LH499WX1-SH02 datablad
- LH499WX1-SH02 billede
- LH499WX1-SH02 pris
- LH499WX1-SH02 distributør

