LP097X02-SLN1

| Panel Model | LP097X02-SLN1 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LP097X02-SLN1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 196.608×147.456 mm |
| Omrids | 210.32×164.37×5.22 mm |
| Overflade | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 6S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display LP097X02-SLN1.
LG Display LP097X02-SLN1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LP097X02-SLN1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LP097X02-SLN1 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LP097X02-SLN1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display LP097X02-SLN1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LP097X02-SLN1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LP097X02-SLN1 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LP097X02-SLN1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LP097X02-SLN1"
- LG Display LP097X02-SLN1
- LP097X02-SLN1 datablad
- LP097X02-SLN1 billede
- LP097X02-SLN1 pris
- LP097X02-SLN1 distributør
