LP156WF4-SLB6

| Panel Model | LP156WF4-SLB6 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LP156WF4-SLB6 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 344.16×193.59 mm |
| Omrids | 359.5×224.13×3.4 mm |
| Form Style | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 6 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display LP156WF4-SLB6.
LG Display LP156WF4-SLB6 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LP156WF4-SLB6 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LP156WF4-SLB6 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LP156WF4-SLB6 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display LP156WF4-SLB6 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LP156WF4-SLB6 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LP156WF4-SLB6 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LP156WF4-SLB6 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LP156WF4-SLB6"
- LG Display LP156WF4-SLB6
- LP156WF4-SLB6 datablad
- LP156WF4-SLB6 billede
- LP156WF4-SLB6 pris
- LP156WF4-SLB6 distributør

