LP171WP4-TLB5

| Panel Model | LP171WP4-TLB5 |
|---|---|
| Panelmærke | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LP171WP4-TLB5 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 367.2×229.5 mm |
| Omrids | 382.2×244.5×6.5 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrastforhold | 350:1 (Min.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Responstid | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5.
LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5 eller andre LG.Philips LCD LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5 eller andre LG.Philips LCD LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LP171WP4-TLB5"
- LG.Philips LCD LP171WP4-TLB5
- LP171WP4-TLB5 datablad
- LP171WP4-TLB5 billede
- LP171WP4-TLB5 pris
- LP171WP4-TLB5 distributør

