LP171WP5-TL05

| Panel Model | LP171WP5-TL05 |
|---|---|
| Panelmærke | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LP171WP5-TL05 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 367.2×229.5 mm |
| Omrids | 382.2×246.8 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Synsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 2 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG.Philips LCD LP171WP5-TL05.
LG.Philips LCD LP171WP5-TL05 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG.Philips LCD LP171WP5-TL05 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG.Philips LCD LP171WP5-TL05 eller andre LG.Philips LCD LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG.Philips LCD LP171WP5-TL05 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP171WP5-TL05 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG.Philips LCD LP171WP5-TL05 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG.Philips LCD LP171WP5-TL05 eller andre LG.Philips LCD LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG.Philips LCD LP171WP5-TL05 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LP171WP5-TL05"
- LG.Philips LCD LP171WP5-TL05
- LP171WP5-TL05 datablad
- LP171WP5-TL05 billede
- LP171WP5-TL05 pris
- LP171WP5-TL05 distributør

