LQ057AC113
| Panel Model | LQ057AC113 |
|---|---|
| Panelmærke | CHILIN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LQ057AC113 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Omrids | 126×101.55 mm |
| Overflade | Antireflection |
| Kontrastforhold | 200:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M |
| Responstid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3S7P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit), CCIR601/656 , 50 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CHILIN LQ057AC113.
CHILIN LQ057AC113 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CHILIN LQ057AC113 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CHILIN LQ057AC113 eller andre CHILIN LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CHILIN LQ057AC113 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CHILIN LQ057AC113 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CHILIN LQ057AC113 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CHILIN LQ057AC113 eller andre CHILIN LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CHILIN LQ057AC113 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LQ057AC113"
- CHILIN LQ057AC113
- LQ057AC113 datablad
- LQ057AC113 billede
- LQ057AC113 pris
- LQ057AC113 distributør

