LQ070Y5DG20V

| Panel Model | LQ070Y5DG20V |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LQ070Y5DG20V pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 156×82.8 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Synsvinkel | |
| Lampetype | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LQ070Y5DG20V.
SHARP LQ070Y5DG20V er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ070Y5DG20V pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ070Y5DG20V eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ070Y5DG20V distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070Y5DG20V er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ070Y5DG20V pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ070Y5DG20V eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ070Y5DG20V distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LQ070Y5DG20V"
- SHARP LQ070Y5DG20V
- LQ070Y5DG20V datablad
- LQ070Y5DG20V billede
- LQ070Y5DG20V pris
- LQ070Y5DG20V distributør

