LTM14C421S

| Panel Model | LTM14C421S |
|---|---|
| Panelmærke | TOSHIBA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LTM14C421S pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 285.696×214.272 mm |
| Omrids | 298.5×226.5×6 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 250:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TOSHIBA LTM14C421S.
TOSHIBA LTM14C421S er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TOSHIBA LTM14C421S pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TOSHIBA LTM14C421S eller andre TOSHIBA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TOSHIBA LTM14C421S distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTM14C421S er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TOSHIBA LTM14C421S pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TOSHIBA LTM14C421S eller andre TOSHIBA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TOSHIBA LTM14C421S distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LTM14C421S"
- TOSHIBA LTM14C421S
- LTM14C421S datablad
- LTM14C421S billede
- LTM14C421S pris
- LTM14C421S distributør

