LTN154AT13-701

| Panel Model | LTN154AT13-701 |
|---|---|
| Panelmærke | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LTN154AT13-701 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 331.2×207 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | |
| Synsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SAMSUNG LTN154AT13-701.
SAMSUNG LTN154AT13-701 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTN154AT13-701 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTN154AT13-701 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTN154AT13-701 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154AT13-701 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SAMSUNG LTN154AT13-701 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SAMSUNG LTN154AT13-701 eller andre SAMSUNG LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SAMSUNG LTN154AT13-701 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LTN154AT13-701"
- SAMSUNG LTN154AT13-701
- LTN154AT13-701 datablad
- LTN154AT13-701 billede
- LTN154AT13-701 pris
- LTN154AT13-701 distributør
