N133HSE-E21

| Panel Model | N133HSE-E21 |
|---|---|
| Panelmærke | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| N133HSE-E21 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 293.76×165.24 mm |
| Omrids | 305.35×187.56×5.2 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 700:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Responstid | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 9S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21.
CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21 eller andre CHIMEI INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21 eller andre CHIMEI INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "N133HSE-E21"
- CHIMEI INNOLUX N133HSE-E21
- N133HSE-E21 datablad
- N133HSE-E21 billede
- N133HSE-E21 pris
- N133HSE-E21 distributør
