N154C3-L01

| Panel Model | N154C3-L01 |
|---|---|
| Panelmærke | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1440×900 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| N154C3-L01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 331.56×207.225 mm |
| Omrids | 344×222×6.5 mm |
| Form Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Overflade | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CMO N154C3-L01.
CMO N154C3-L01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CMO N154C3-L01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CMO N154C3-L01 eller andre CMO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CMO N154C3-L01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CMO N154C3-L01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CMO N154C3-L01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CMO N154C3-L01 eller andre CMO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CMO N154C3-L01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "N154C3-L01"
- CMO N154C3-L01
- N154C3-L01 datablad
- N154C3-L01 billede
- N154C3-L01 pris
- N154C3-L01 distributør

