NL10276AC20-03

| Panel Model | NL10276AC20-03 |
|---|---|
| Panelmærke | NEC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| NL10276AC20-03 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.968×158.976 mm |
| Omrids | 282×190×13 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 100:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 4096 (4-bit) , CIE1931 40% |
| Responstid | 40 (Min.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 45/45/25/25 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 4-bit) , 65 pins |
| Indgangsspænding | 5.0/12.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af NEC NL10276AC20-03.
NEC NL10276AC20-03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For NEC NL10276AC20-03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af NEC NL10276AC20-03 eller andre NEC LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra NEC NL10276AC20-03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
NEC NL10276AC20-03 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For NEC NL10276AC20-03 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af NEC NL10276AC20-03 eller andre NEC LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra NEC NL10276AC20-03 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "NL10276AC20-03"
- NEC NL10276AC20-03
- NL10276AC20-03 datablad
- NL10276AC20-03 billede
- NL10276AC20-03 pris
- NL10276AC20-03 distributør
