NL8048HL11-01A

| Panel Model | NL8048HL11-01A |
|---|---|
| Panelmærke | NEC |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,4.1 inch, 800×480 |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD |
| NL8048HL11-01A pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 88.8×53.28 mm |
| Omrids | 99.6×69.5 mm |
| Overflade | Clear |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Responstid | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | WLED |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 8-bit) + SPI , 51 pins |
| Indgangsspænding | 3.0/3.0V (Typ.)(VCC/VCCIO) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af NEC NL8048HL11-01A.
NEC NL8048HL11-01A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For NEC NL8048HL11-01A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af NEC NL8048HL11-01A eller andre NEC LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra NEC NL8048HL11-01A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
NEC NL8048HL11-01A er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For NEC NL8048HL11-01A pdf datablad eller detaljerede specifikationer af NEC NL8048HL11-01A eller andre NEC LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra NEC NL8048HL11-01A distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "NL8048HL11-01A"
- NEC NL8048HL11-01A
- NL8048HL11-01A datablad
- NL8048HL11-01A billede
- NL8048HL11-01A pris
- NL8048HL11-01A distributør

