Oversigt
Specifikation
P64AN2WP04
P64AN2WP04 Grundlæggende oplysninger
| Panel Model | P64AN2WP04 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 320×234 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| P64AN2WP04 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Driftstemperatur | -10 ~ 60 °C |
| Stuetemperatur | -30 ~ 80 °C |
P64AN2WP04 Mekaniske egenskaber
| Punktopløsning | 320(RGB)×234 |
|---|---|
| Pixel-konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Density | 61 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot pitch | 0.136×0.416 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.408×0.416 mm (H×V) |
| Aktivt område | 130.6×97.3 mm (H×V) |
| Landskab eller Portræt | Landscape type |
P64AN2WP04 Optiske funktioner
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Skærmfarve | Full color () |
| Sollys Læses | N |
