PD050QX2
| Panel Model | PD050QX2 |
|---|---|
| Panelmærke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| PD050QX2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 102.72×75.72 mm |
| Omrids | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 700:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3S8P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit), CCIR601/656 , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/3.3/8.2/19.1/-7.97V (Typ.)(VCC1/VCC2/VDDA/VCG/VEE) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af PVI PD050QX2.
PVI PD050QX2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD050QX2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD050QX2 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD050QX2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
PVI PD050QX2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For PVI PD050QX2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af PVI PD050QX2 eller andre PVI LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra PVI PD050QX2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "PD050QX2"
- PVI PD050QX2
- PD050QX2 datablad
- PD050QX2 billede
- PD050QX2 pris
- PD050QX2 distributør

