S024HQ34NN

| Panel Model | S024HQ34NN |
|---|---|
| Panelmærke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| S024HQ34NN pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 2.4寸,240*320 |
| Nøgleord Desc. | 2.4 inch, 240*320 250nits, 26PINS, MCU interface |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 240×320 |
| Aspect Ratio | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 36.72 (W) × 48.96 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 42.72 (W) × 59.26 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.6 mm |
| LC familie | TN |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 250 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 450:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 70/70/70/60 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | 6 o'clock |
| Farvebeløb | 16.7M |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | CPU |
| Interface Pins | 26 Pins |
| Berøringspanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CDTECH S024HQ34NN.
CDTECH S024HQ34NN er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CDTECH S024HQ34NN pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CDTECH S024HQ34NN eller andre CDTECH LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CDTECH S024HQ34NN distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CDTECH S024HQ34NN er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CDTECH S024HQ34NN pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CDTECH S024HQ34NN eller andre CDTECH LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CDTECH S024HQ34NN distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "S024HQ34NN"
- CDTECH S024HQ34NN
- S024HQ34NN datablad
- S024HQ34NN billede
- S024HQ34NN pris
- S024HQ34NN distributør
