S035CQ13NS-DR17

| Panel Model | S035CQ13NS-DR17 |
|---|---|
| Panelmærke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| S035CQ13NS-DR17 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | 3.5寸,320*240 |
| Nøgleord Desc. | 3.5 inch, 320*240, With RTP, 250nits, 60pins RGB interface, TFT-LCD Display |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 320×240 |
| Aspect Ratio | 4:3 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 70.08 (W) × 52.56 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 76.9 (W) × 63.9 (H) mm |
| Maks. Dybde | 4.35 mm |
| LC familie | TN |
| polarizer | Transmissive |
| lysstyrke | 250 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 350:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 65/65/55/65 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | 12 o'clock |
| Farvebeløb | 16.7M |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | TTL |
| Interface Pins | 60 Pins |
| Berøringspanel | 4-wire Resistive Touch |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CDTECH S035CQ13NS-DR17.
CDTECH S035CQ13NS-DR17 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CDTECH S035CQ13NS-DR17 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CDTECH S035CQ13NS-DR17 eller andre CDTECH LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CDTECH S035CQ13NS-DR17 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035CQ13NS-DR17 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CDTECH S035CQ13NS-DR17 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CDTECH S035CQ13NS-DR17 eller andre CDTECH LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CDTECH S035CQ13NS-DR17 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "S035CQ13NS-DR17"
- CDTECH S035CQ13NS-DR17
- S035CQ13NS-DR17 datablad
- S035CQ13NS-DR17 billede
- S035CQ13NS-DR17 pris
- S035CQ13NS-DR17 distributør
