T420HVD01.3

| Panel Model | T420HVD01.3 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| T420HVD01.3 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 930.24×523.26 mm |
| Omrids | 960.4×560.4×25.9 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 3000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Responstid | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lampetype | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 8-bit) , 92 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO T420HVD01.3.
AUO T420HVD01.3 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO T420HVD01.3 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO T420HVD01.3 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO T420HVD01.3 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO T420HVD01.3 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO T420HVD01.3 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO T420HVD01.3 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO T420HVD01.3 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "T420HVD01.3"
- AUO T420HVD01.3
- T420HVD01.3 datablad
- T420HVD01.3 billede
- T420HVD01.3 pris
- T420HVD01.3 distributør

