T420HVN02.0

| Panel Model | T420HVN02.0 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| T420HVN02.0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 930.24×523.26 mm |
| Omrids | 983×576 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 2000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Responstid | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 10 pcs CCFL Embedded (Balance board) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO T420HVN02.0.
AUO T420HVN02.0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO T420HVN02.0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO T420HVN02.0 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO T420HVN02.0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO T420HVN02.0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO T420HVN02.0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO T420HVN02.0 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO T420HVN02.0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "T420HVN02.0"
- AUO T420HVN02.0
- T420HVN02.0 datablad
- T420HVN02.0 billede
- T420HVN02.0 pris
- T420HVN02.0 distributør
