TD026TTEA1

| Panel Model | TD026TTEA1 |
|---|---|
| Panelmærke | TPO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,2.6 inch, 480×640 |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD |
| TD026TTEA1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 39.24×52.3 mm |
| Omrids | 46.8×65.7 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 70% |
| Responstid | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 60/60/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | WLED |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TPO TD026TTEA1.
TPO TD026TTEA1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TPO TD026TTEA1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TPO TD026TTEA1 eller andre TPO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TPO TD026TTEA1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TPO TD026TTEA1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TPO TD026TTEA1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TPO TD026TTEA1 eller andre TPO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TPO TD026TTEA1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TD026TTEA1"
- TPO TD026TTEA1
- TD026TTEA1 datablad
- TD026TTEA1 billede
- TD026TTEA1 pris
- TD026TTEA1 distributør
