Oversigt
Specifikation
TM039PDH11

TM039PDH11 Grundlæggende oplysninger
| Panel Model | TM039PDH11 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 320×480 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM039PDH11 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
TM039PDH11 Mekaniske egenskaber
| Punktopløsning | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Pixel-konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Density | 145 PPI |
| Aspect Ratio | 2:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Aktivt område | 55.68×83.52 mm (H×V) |
| Skitse Dimension | 60.88×94.57 mm (H×V) |
| Skitse dybde | 2.30 mm |
| Landskab eller Portræt | Portrait type |
| Berøringspanel | Without |
TM039PDH11 Optiske funktioner
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| lysstyrke | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastforhold | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Synsvinkel | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sollys Læses | N |
TM039PDH11 Backlight System
| Lampens position | Edge light type |
|---|---|
| Lampetype | WLED |
TM039PDH11 Signal Interface
| Signalkategori | CPU |
|---|---|
| Signalklasse | 8/9/16/18-bit 8080 parallel |
