TM043YDHG30-40

| Panel Model | TM043YDHG30-40 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×800 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TM043YDHG30-40 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 56.16×93.6 mm |
| Omrids | 61.96×104.5 mm |
| Overflade | Antireflection |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Responstid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 8S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Indgangsspænding | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TM043YDHG30-40.
TIANMA TM043YDHG30-40 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM043YDHG30-40 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM043YDHG30-40 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM043YDHG30-40 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM043YDHG30-40 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TM043YDHG30-40 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TM043YDHG30-40 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TM043YDHG30-40 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TM043YDHG30-40"
- TIANMA TM043YDHG30-40
- TM043YDHG30-40 datablad
- TM043YDHG30-40 billede
- TM043YDHG30-40 pris
- TM043YDHG30-40 distributør

