TMT035DNAFWU21-2

| Panel Model | TMT035DNAFWU21-2 |
|---|---|
| Panelmærke | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TMT035DNAFWU21-2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Omrids | 78.2×65×4.4 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 300:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/5.0/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af TIANMA TMT035DNAFWU21-2.
TIANMA TMT035DNAFWU21-2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TMT035DNAFWU21-2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TMT035DNAFWU21-2 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TMT035DNAFWU21-2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
TIANMA TMT035DNAFWU21-2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For TIANMA TMT035DNAFWU21-2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af TIANMA TMT035DNAFWU21-2 eller andre TIANMA LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra TIANMA TMT035DNAFWU21-2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TMT035DNAFWU21-2"
- TIANMA TMT035DNAFWU21-2
- TMT035DNAFWU21-2 datablad
- TMT035DNAFWU21-2 billede
- TMT035DNAFWU21-2 pris
- TMT035DNAFWU21-2 distributør

