TV080WXM-NS0

| Panel Model | TV080WXM-NS0 |
|---|---|
| Panelmærke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TV080WXM-NS0 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 107.64×172.224 mm |
| Omrids | 114.65×183.929×3.99 mm |
| Overflade | Hard coating, Antireflection |
| Kontrastforhold | 900:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , CIE1931 55% |
| Responstid | |
| Synsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 8S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 34 pins |
| Indgangsspænding | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD1/PVDD/NVDD) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af BOE TV080WXM-NS0.
BOE TV080WXM-NS0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE TV080WXM-NS0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE TV080WXM-NS0 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE TV080WXM-NS0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
BOE TV080WXM-NS0 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE TV080WXM-NS0 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE TV080WXM-NS0 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE TV080WXM-NS0 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TV080WXM-NS0"
- BOE TV080WXM-NS0
- TV080WXM-NS0 datablad
- TV080WXM-NS0 billede
- TV080WXM-NS0 pris
- TV080WXM-NS0 distributør

