TVL-55731GD032J-LW-G-AAN

| Panel Model | TVL-55731GD032J-LW-G-AAN |
|---|---|
| Panelmærke | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| TVL-55731GD032J-LW-G-AAN pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Løsning | 240(RGB)×400 |
| Visningsområde | 41.76(W)×69.6(H) mm |
| Skitse Størrelse | 47.4(W)×81.2(H) ×2.5(D) mm |
| lysstyrke | 300 cd/m² (Typ.) |
| Synsvinkel | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedste visning på | 6 o'clock |
| Skærmfarver | 65K/262K 55% (CIE1931) |
| Frekvens | - |
| Vægt | - |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Overflade | - |
| Kontrastforhold | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Responstid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lampetype | 6S1P WLED , Without Driver |
| Touch Screen | Without |
| Signal Interface | 16-bit 8080 parallel , 39 pins , FPC |
| Indgangsspænding | 2.5/3.6V (Min./Max.) |
| Miljø | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN.
Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN eller andre Kyocera LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN eller andre Kyocera LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "TVL-55731GD032J-LW-G-AAN"
- Kyocera TVL-55731GD032J-LW-G-AAN
- TVL-55731GD032J-LW-G-AAN datablad
- TVL-55731GD032J-LW-G-AAN billede
- TVL-55731GD032J-LW-G-AAN pris
- TVL-55731GD032J-LW-G-AAN distributør

