V650DK1-PS7

| Panel Model | V650DK1-PS7 |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| V650DK1-PS7 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1428.48×803.52 mm |
| Omrids | 1443.48×819.57 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 1%) |
| Kontrastforhold | 3000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Responstid | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX V650DK1-PS7.
INNOLUX V650DK1-PS7 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX V650DK1-PS7 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX V650DK1-PS7 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX V650DK1-PS7 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V650DK1-PS7 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX V650DK1-PS7 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX V650DK1-PS7 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX V650DK1-PS7 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "V650DK1-PS7"
- INNOLUX V650DK1-PS7
- V650DK1-PS7 datablad
- V650DK1-PS7 billede
- V650DK1-PS7 pris
- V650DK1-PS7 distributør

