AT080TN52

| Panel Model | AT080TN52 |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN52 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 162×121.5 mm |
| Omrids | 183×141 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3S9P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX AT080TN52.
INNOLUX AT080TN52 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN52 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN52 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN52 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN52 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN52 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN52 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN52 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AT080TN52"
- INNOLUX AT080TN52
- AT080TN52 datablad
- AT080TN52 billede
- AT080TN52 pris
- AT080TN52 distributør
