AT080TN05

| Panel Model | AT080TN05 |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN05 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 162×121.5 mm |
| Omrids | 183×141 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/10.0/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX AT080TN05.
INNOLUX AT080TN05 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN05 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN05 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN05 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN05 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN05 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN05 eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN05 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AT080TN05"
- INNOLUX AT080TN05
- AT080TN05 datablad
- AT080TN05 billede
- AT080TN05 pris
- AT080TN05 distributør

