BA030QV2-100

| Panel Model | BA030QV2-100 |
|---|---|
| Panelmærke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×320 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| BA030QV2-100 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 45.36×60.48 mm |
| Omrids | 48.36×66.9 mm |
| Overflade | Without Polarizer |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 53% |
| Responstid | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest ILI9341, ILI9340D |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af BOE BA030QV2-100.
BOE BA030QV2-100 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE BA030QV2-100 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE BA030QV2-100 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE BA030QV2-100 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
BOE BA030QV2-100 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For BOE BA030QV2-100 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af BOE BA030QV2-100 eller andre BOE LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra BOE BA030QV2-100 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "BA030QV2-100"
- BOE BA030QV2-100
- BA030QV2-100 datablad
- BA030QV2-100 billede
- BA030QV2-100 pris
- BA030QV2-100 distributør

