ELW0902AA

| Panel Model | ELW0902AA |
|---|---|
| Panelmærke | Futaba |
| descrition | PM-OLED ,0.91 inch, 96×96 |
| Paneltype | PM-OLED |
| ELW0902AA pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Aktivt område | 16.29×16.288 mm |
| Omrids | 21.8×23.68×1.1 mm |
| Overflade | |
| Kontrastforhold | 10000 : 1 (Min.) |
| Skærmfarver | Grayscale(W) (4-bit) |
| Synsvinkel | |
| Frekvens | 100Hz |
| Driver IC | COG Built-in SSD1327 |
| Signal Interface | CPU/SPI/I²C , 35 pins |
| Indgangsspænding | 2.6/16.5V (Typ.)(VCI/VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Futaba ELW0902AA.
Futaba ELW0902AA er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Futaba ELW0902AA pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Futaba ELW0902AA eller andre Futaba LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Futaba ELW0902AA distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Futaba ELW0902AA er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Futaba ELW0902AA pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Futaba ELW0902AA eller andre Futaba LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Futaba ELW0902AA distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "ELW0902AA"
- Futaba ELW0902AA
- ELW0902AA datablad
- ELW0902AA billede
- ELW0902AA pris
- ELW0902AA distributør

