ET020QV01-K
| Panel Model | ET020QV01-K |
|---|---|
| Panelmærke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| ET020QV01-K pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serie | ET020QV |
| Nøgleord Desc. | 2.0 inch, 240*320, 45pins, 250nits, MCU interface, TFT Module |
| Produktklasse | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD |
| Panelsammensætning | LCM |
| Løsning | 240×320 |
| Aspect Ratio | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 30.6 (W) × 40.8 (H) mm (A.A) |
| Skitse Dimension | 35.8 (W) × 52.1 (H) mm |
| Maks. Dybde | 2.65 mm |
| LC familie | VA Family |
| polarizer | Transflective |
| lysstyrke | 250 (Typ.) |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Visning af retning | Symmetry |
| Farvebeløb | 65K/262K |
| Baggrundsbelysningstype | WLED |
| Interface Type | CPU/RGB/SPI |
| Interface Pins | 45 Pins |
| Berøringspanel | Without |
| Driftstemperatur. | -20 ~ 70 °C |
| Opbevaringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af Eurotech ET020QV01-K.
Eurotech ET020QV01-K er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Eurotech ET020QV01-K pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Eurotech ET020QV01-K eller andre Eurotech LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Eurotech ET020QV01-K distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET020QV01-K er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For Eurotech ET020QV01-K pdf datablad eller detaljerede specifikationer af Eurotech ET020QV01-K eller andre Eurotech LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra Eurotech ET020QV01-K distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "ET020QV01-K"
- Eurotech ET020QV01-K
- ET020QV01-K datablad
- ET020QV01-K billede
- ET020QV01-K pris
- ET020QV01-K distributør
