LC650EQF-PHF1

| Panel Model | LC650EQF-PHF1 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LC650EQF-PHF1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1428.48×803.52 mm |
| Omrids | 1443.9×827.3×28.9 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Kontrastforhold | 1400:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Responstid | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Without Driver |
| Signal Interface | V-by-One 16 lane , 97 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display LC650EQF-PHF1.
LG Display LC650EQF-PHF1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LC650EQF-PHF1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LC650EQF-PHF1 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LC650EQF-PHF1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display LC650EQF-PHF1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LC650EQF-PHF1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LC650EQF-PHF1 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LC650EQF-PHF1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LC650EQF-PHF1"
- LG Display LC650EQF-PHF1
- LC650EQF-PHF1 datablad
- LC650EQF-PHF1 billede
- LC650EQF-PHF1 pris
- LC650EQF-PHF1 distributør
