LM270WQ6-SSA1

| Panel Model | LM270WQ6-SSA1 |
|---|---|
| Panelmærke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LM270WQ6-SSA1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 596.74×335.66 mm |
| Omrids | 608.8×355.3×15 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 109% |
| Responstid | 14 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | GB-r LED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Indgangsspænding | 10.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af LG Display LM270WQ6-SSA1.
LG Display LM270WQ6-SSA1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LM270WQ6-SSA1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LM270WQ6-SSA1 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LM270WQ6-SSA1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
LG Display LM270WQ6-SSA1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For LG Display LM270WQ6-SSA1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af LG Display LM270WQ6-SSA1 eller andre LG Display LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra LG Display LM270WQ6-SSA1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LM270WQ6-SSA1"
- LG Display LM270WQ6-SSA1
- LM270WQ6-SSA1 datablad
- LM270WQ6-SSA1 billede
- LM270WQ6-SSA1 pris
- LM270WQ6-SSA1 distributør

