LQ029T3DW01

| Panel Model | LQ029T3DW01 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.9 inch, 240×427 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LQ029T3DW01 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 35.64×63.41 mm |
| Omrids | 40.9×74.4 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 45%), Hard coating |
| Kontrastforhold | 800:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Responstid | 9/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 45 pins |
| Indgangsspænding | 1.8/2.9V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LQ029T3DW01.
SHARP LQ029T3DW01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ029T3DW01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ029T3DW01 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ029T3DW01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ029T3DW01 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ029T3DW01 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ029T3DW01 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ029T3DW01 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LQ029T3DW01"
- SHARP LQ029T3DW01
- LQ029T3DW01 datablad
- LQ029T3DW01 billede
- LQ029T3DW01 pris
- LQ029T3DW01 distributør

