LQ030B3UX02

| Panel Model | LQ030B3UX02 |
|---|---|
| Panelmærke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×400 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| LQ030B3UX02 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 38.88×64.8 mm |
| Omrids | 44.88×74.9 mm |
| Overflade | Clear |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) , CIE1931 75% |
| Responstid | 11/24 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 1S5P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 40 pins |
| Indgangsspænding | 2.8/2.8V (Typ.)(VDDIO/VCC) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af SHARP LQ030B3UX02.
SHARP LQ030B3UX02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ030B3UX02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ030B3UX02 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ030B3UX02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ030B3UX02 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For SHARP LQ030B3UX02 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af SHARP LQ030B3UX02 eller andre SHARP LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra SHARP LQ030B3UX02 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "LQ030B3UX02"
- SHARP LQ030B3UX02
- LQ030B3UX02 datablad
- LQ030B3UX02 billede
- LQ030B3UX02 pris
- LQ030B3UX02 distributør

